понеділок, 16 жовтня 2017 р.

Наші козаки


14 жовтня в Україні стає особливим днем. В цей день відзначають одразу чотири свята та пам’ятні дні, пов’язані з різними історичними подіями. 


Православна церква святкує день Покрови Пресвятої Богородиці. З 1999 року згідно з указом президента Леоніда Кучми у свято Покрови відзначають День українського козацтва. Також вже більш ніж півстоліття цей день вважається датою створення Української повстанської армії.
Указом Презилента України Петра Порошенка у 2014р. було запропоновано святкувати 14 жовтня День захисника України.
            У цей день у школі пройшли виховні години, бесіди, вікторини. На спортивному майданчику  школи відбулися «Козацькі забави».  Змагалися дві команди «Чайка» і «Козачата». Проводились  різні естафети:  «Козацька дружба», «Найсильніший духом», «Гра півнів», «Стрибки в мішках», «Кенгуру», «Подорож по горах», «Краби», та ін. Звучали пісні, відбувались вікторини. Вболівальники активно підтримували команди. Родзинкою свята стало приготування на вогнищі та поїдання козацького кулішу. Всі були задоволені! 

Немає коментарів:

Дописати коментар

ВІтання зі святом весни (фото, відео)

Вам – прекрасні, незрівнянні, Наче сонечко весняне, Цей букет вітань, Що підібраний з любов'ю. Щастя! Радості! Здоров'я! Зд...